Sales & Marketing Asszisztens

Rövid leírás

Lendületesen növekedő szoftverfejlesztő vállalatunk keres Budapest 11. kerületi csapatába Sales és marketing asszisztens kollégát, napi 4 vagy 8 órás munkaidőre.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendezett, rendszerezett személyiség vagy;
  • támogató hozzáállással rendelkezel;
  • könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal;
  • igényesen tudsz kommunikálni;
  • nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre;
  • szeretnél támogató légkörben, de önállóan dolgozni.

Feladataid

  • értékesítők adminisztratív támogatása
  • ügyféladatbázis bővítése meghatározott szempontok alapján
  • első körös telefonhívások bonyolítása potenciális ügyfelekkel
  • kapcsolattartás ügyfelekkel és beszállítókkal
  • sajtó és versenytársak figyelése
  • rendezvényszervezés támogatása
  • egyéb irodai adminisztráció

Amit kínálunk

  • fiatalos csapat, barátságos, támogató légkörrel
  • könnyen megközelíthető, mégis csendes, zöldövezeti munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés mellett jutalék lehetősége

Amit elvárunk

  • felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú képzés
  • irodai programcsomag (MS Office vagy Google Suite) felhasználói szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit előnyt jelent

  • közgazdasági végzettség
  • sales, vagy marketing területen szerzett tapasztalat
paca.svg
paca.svg